Президент України Володимир Зеленський відвідав Букінгемський палац, де мав аудієнцію з британським королем Чарльзом III.

Президент Володимир Зеленський у середу 8 лютого відвідає Велику Британію.

Українські рятувальники вирушать до регіонів Туреччини, які постраждали від землетрусу, найближчим часом, повідомив президент України Володимир Зеленський у розмові з президентом Туреччини Реджепом Таїпом Ердоганом у вівторок.

Призначений у вівторок Верховною Радою глава Служби безпеки України Василь Малюк заявив, що Служба будує сучасну модель безпеки з урахуванням досвіду війни.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль 6 лютого вніс у Верховну Раду подання щодо призначення Ігоря Клименка міністром внутрішніх справ країни.

ЗМІ та Технології

Представники Фінляндії, Норвегії, Данії та Ісландії оголосили про вихід із Міжнародної федерації журналістів через питання до процесу прийняття рішень в організації, у тому числі й через те, що чле

Суспільство

Спорт

Багаторазовий чемпіон світу Володимир Кличко звернувся до президента Міжнародного олімпійського комітету Томаса Баха із закликом не дозволяти росіянам брати участь в Олімпійських іграх.