Президент України Володимир Зеленський обговорив із прем'єр-міністром Великобританії Ріші Сунаком співпрацю щодо оборонних спроможностей та енергетичної стабільності України.

Про це він повідомив на своїй сторінці у Twitter.

Зеленський зауважив, що підтримує з Сунаком регулярний діалог.

"Сьогодні обговорили реалізацію нашої формули миру, співпрацю щодо оборонних спроможностей та енергетичної стабільності України.
Синхронізували позиції перед онлайн-самітом G7", - повідомив президент.

Пріоритетом Європейського Союзу та його країн-членів залишається підтримка України, оскільки ЄС не може дозволити, щоб у цій агресивній війні перемогла росія.

Єврокомісія підготувала дев'ятий пакет санкцій проти Росії за розв'язану нею війну, який пропонує

Міський голова Львова Андрій Садовий подарував Папі Римському хрест з осколком російської ракети. Символізм полягає у тому, що осколок витягли з тіла дитини.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль підписав постанову, яка дозволяє використовувати лише електронне водійське посвідчення в додатку "Дія" без пластикового аналога. Про це повідомляє Міністерство цифрової трансформації.

Армія

Уведено в обіг нову марку "Зброя Перемоги". Частину зібраних коштів Укрпошта спрямує на допомогу українським військовим.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу компанії.

Спорт

Олімпійський чемпіон та народний депутат Верховної Ради від фракції "Слуга Народу" Жан Беленюк написав заяву з проханням виключити його зі складу Національного олімпійського комітету України.