Україна звернулась до Єврокомісії щодо блокади українсько-польського кордону
Україна поінформувала Єврокомісію про ситуацію на українсько-польському кордоні, зокрема про перешкоджання пасажирським перевезенням
Про це заявила віцепрем'єрка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанішина в коментарі "Європейській правді".
"Ми поінформували Європейську комісію щодо ситуації на українсько- польському кордоні, зокрема створення перешкод для пасажирських перевезень. Це є неприйнятним", сказала вона.
Стефанишина також нагадала, що 20 лютого у Брюсселі з ініціативи української сторони відбудеться Спільна координаційна платформа з питань експорту та транзиту української агропродукції.
"Очікуємо на чітку реакцію європейських партнерів на блокування кордону та відновлення громадського порядку на кордоні", - прокоментувала вона. Раніше повідомлялося, що польські фермери з 20 лютого обіцяють на місяць заблокувати усі прикордонні переходи з Україною.
Водночас українські перевізники провели власну акцію протесту у відповідь на дії польських фермерів.
У Державній прикордонній службі України заявили, що не отримували з польської сторони інформацію щодо повного блокування кордону.
У відповідь на блокування кордону польськими фермерами українські перевізники 20 лютого розпочнуть мирну акцію протесту на трьох пунктах пропуску із Польщею.

