ФІФА оголосила країни-господарки та місця проведення ЧС-2030

2024-12-11 19:01

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) офіційно оголосила, що чемпіонат світу з футболу 2030 року приймуть Марокко, Португалія та Іспанія. Ще три ігри відбудуться в Південній Америці - в Уругваї, Парагваї та Аргентині.

Раніше стало відомо, що Італія вирішила не подавати спільну із Саудівською Аравією та Єгиптом заявку на проведення чемпіонату світу з футболу 2030 року. Таким чином, заявка Марокко, Португалії та Іспанії залишилася єдиною.

Чемпіонат світу з футболу вперше пройде на трьох континентах та у шести країнах. Більшість матчів на ЧС-2030 буде зіграно в Марокко, Іспанії та Португалії. Матч відкриття відбудеться в Уругваї, в якому зіграє місцева національна команда. Те саме стосується і перших зустрічей збірних Аргентини та Парагваю в групах - вони проведуть стартові ігри в рідних країнах.

Зазначимо, що у 2030 році виповниться 100 років із моменту проведення першого чемпіонату світу в історії. Він відбувся в Уругваї. За матеріалами Dynamomania.com, официальный сайт ФИФА